Optic Media Converter HTB-1100-A/B 25km 10/100Mbps RJ45 Modul Single singură fibră TX RX SC 1550nm-TX 1550nm-RX

51.55lei

Adauga la lista dorintelor

misc

Descriere produs


Bine ati venit la SeeMe Technology Co., LTD

Reducere pentru en-gros?

Mai multe numere de o parte?Oferta pentru BOM?Pentru mai multe informații, vă rugăm să nu ezitați să contactați-SeeMe vânzător Toate produsele noastre oferim un an garanție de calitate.

Descriere

netLINK Serie Gigabit Fiber Converter poate converti Optic - Electric semnale Ethernet între 10/100M UTP interface (TX) și 1000M interfeței fibră optică (FX).Tradițional 10/100/1000M gigabit Ethernet poate fi extinsă la o distanta de 100km prin fibra optica link-ul.Performanța și calitatea produselor sunt excelente pentru adoptarea recentă Gigabyte IC din SUA și Taiwan. 6 Grup CONDUS indicat lumini ar putea pe deplin să monitorizeze condițiile de muncă de convertoare.Este ușor pentru utilizatori pentru a observa și?diagnostica insuficienta de convertoare.

Caracteristică

 Transmiterea unui canal semnale optice pot fi finalizate printr-o singură fibră.Acesta s-a dublat în cantitate de fibre de transmitere a datelor în comparație cu twin tip de fibre.  Auto negociere funcție vă permite UTP porturi pentru a selecta automat 10/100M și Full Duplex sau Half Duplex.

 UTP port suporta MDI / MDI-X auto crossover.

 Sprijinirea max 1536 octet Ethernet pachet

 De sprijin de control al fluxului

 Adoptarea sursă de alimentare internă

Caietul de sarcini

 De operare standarde : IEEE802.3z/AB 1000Base-T, 1000Base-SX/LX  adresa MAC masa : 4K

 Tampon de date : 256K

 Conector:

 UTP: RJ-45, 10/100Mbps

 Fibre: SC,1000Mbps  Cablu:

 UTP Cat 5e sau Cat 6 (max distanță de până la 100m)

 Fibre (multimode): 50/125, 62.5/125 um (distanța maximă până la 550/224m)

 Fibre (singlemode): 8.3/125, 8.7/125, 9/125 um (distanța maximă până la 100 km)

 De Control Al Fluxului

 Full Duplex: IEEE802.3x control al fluxului

 Jumătate Duplex: back pressure control

 Putere: AC110-240V să DC5V; DC 48V să DC5V.  Temperatura mediului: 0 ~ 50 °C

 Temperatura de depozitare: -40 ~ 70 °C

 Umiditate: 5% ~ 90%

 Dimensiuni: 40 (inaltime) x 110 (lățime) x 140 (lungime) mm

Pentru Informații

Tip HTB-1100-A/B-25

Tip de fibre singlemode singură fibră

Conector lungime de Undă SC 1310/1550nm SC 1310/1550nm

TX power -14~-6dBm -5~0 dBm

Sensibilitate Max.distanta -32dBm 20km -35dBm 40km

Link-ul de Buget 18dBm 30dBm

Notă

10/100M Singură Fibră Singlemode Convertoare trebuie să fie utilizate și ordonat în cupluri.Un set de O trebuie să fie conectat cu un alt set de B pentru a utiliza.Un transmisă optic de lungime de unda 1310nm, de a primi optice de undă de 1550nm; B transmisă optic de undă de 1550nm, de a primi optic lungime de unda 1310nm.Distanța de fibre este de până la 25 km.

Lista de ambalare: 1. Optic Media Converter x 2 bucati 2. Adaptor x 2 bucati

Vă mulțumim pentru alegerea SeeMe Technology Co., LTD

Plata: Serviciul Escrow

Dacă aveți unele întrebări cu privire la plată, vă rugăm să nu ezitați să ne contactați.

1. Vă rugăm să verificați adresa dvs. înainte de a finaliza plata.Dacă doriți pentru a face orice schimbare, vă rugăm să ne contactați.

2. Un număr de urmărire va fi update de pe Ziarit.ro o dată articolul dvs. este expediat.

Noi nu suntem responsabili pentru orice taxe vamale, impozite sau taxe care sunt de la țară.Pentru mai multe detalii vă rugăm să contactați biroul local vamală sau noi.

3. Dacă nu primiți coletul în termen de 30 de zile, vă rugăm să ne contactați imediat pentru ajutor.Va vom raspunde cu 24 de ore.

1. Noi menținem standarde înalte de excelență și să depună eforturi pentru 100% satisfacție a clienților.

2. Dvs. de cinci stele feedback-ul pozitiv este extrem de important pentru noi.Vă rugăm să ne contactați imediat dacă nu sunteți mulțumit pe produsul sau serviciul nostru, va vom oferi cel mai bun mod de a rezolva problema.

3. Dacă nu ați auzit de la noi în termen de 24 de ore, vă rugăm să verificați mesajele din căsuța de e-mail.Și încercați să ne contactați prin intermediul Comerțului Manager, e-Mail, sau telefon.Suntem mereu aici pentru a face noastre cele mai bune pentru tine.Să ne construi o viață sănătoasă, pozitivă și prosperă Ali comunitatea împreună.

Revizuire Produs


Nu sunt opinii ale clientilor in acest moment.

Adaugă o recenzie

Informatii suplimentare


Compatibil Aruba
duplex cu fibre TX sau RX
Putere Alimentare Externă
Rata 25km
Lungime de undă 1550nm
Distanta de transmisie 10/100M
Certificare NICI unul
Numărul De Model HTB-1100
Dimensiune 94*70*26mm
Nume De Brand SMTE
Tip De Fibre Modul Single
Modul Modul Single Singură Fibră
Conector SC
starea Noi
Element De Lungime 1m
Origine NC(de Origine)
Tip Conector Hibrid

Produse similare